Головна
Фильтры

Производитель

Mitsubishi Heavy

Cooper&Hunter

Electrolux

Gree

Samsung

Gorenje

TCL

Osaka

Olmo

TKS

AUX

SkyLux

Тип компрессора

Без інвертора

Інверторні

Обігрів -10°С

-25°С і Нижче

Дизайн

Wi-Fi

Разное

Площадь помещения (от и до)

20м²

21~25м²

26~35м²

36~50м²

51~70м²

Показывать товар по секретной ссылке? ×

Корисні функції, на які слід звернути увагу.

Фільтр первинної очистки. Фільтр із спеціальним хімічним напиленням бореться не тільки з частинками пилу, але й з деякими видами бактерій, які є шкідливими для людини.

Додаткова фільтрація позбавить ваш будинок від неприємних запахів, очистить повітря від бактерій, вірусів та алергенів. Мультифільтрація = кондиціонер + справжній очисник повітря.

Самоочищення перешкоджає накопиченню вологи на теплообміннику спліт-системи. Завдяки самоочищенню у внутрішньому блоці ніколи не утворюється вогкість, пліснява, неприємний запах.

Іонізатор повітря сприяє здоровому обміну речовин, бадьорості та доброму самопочуттю, знімає втому. Крім того, негативні іони дозволяють зберігати свіжість та чистоту у вашому будинку.

Інвертор є друкованою платою, яка збирає інформацію з численних датчиків, і обчислює необхідну продуктивність компресора.

Інвертор дозволяє оптимізувати продуктивність компресора і тим самим знизити витрати на електроенергію на 40%.

Інвертор забезпечує більш швидке досягнення заданої температури та точніший її контроль. - з инвертором, - без инвертора.

A+++ коефіцієнт енергетичної ефективності - це співвідношення вироблюваної пристроєм потужності (продуктивності) до споживаної потужності.

Обігрів до -25°С - побутовий тепловий насос встановлений заводом-виробником, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при негативних температурах на вулиці.

22Дб. Звертати увагу на рівень шуму внутрішнього блоку є сенс, якщо ви плануєте встановити його в тихому приміщенні, такому як спальня, дитяча кімната, особистий кабінет.

Датчик руху знижує витрати на електроенергію на 65%. Самостійно приймає рішення щодо температури, переводить кондиціонер в енергозберігаючий режим за відсутності людини.

Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє керувати вашим кондиціонером, використовуючи смартфон на базі платформ Android або iOS. Для цього встановіть програму в Google Market або Appstore.